Koronavirüs Yardımları Umut Yolculuğuna Çıkıyor

Umut Yolculuğu Derneği, tüm dünyada binlerce kişinin sağlık sorunu yaşamasına ve hatta ölümüne neden olan virüs ile mücadelede el ele. Derneğin yaptığı yardım kampanyaları ve ailelere uzattığı el ile dünya çapında yolculuk uzayıp gidiyor. Umut Yolculuğu, koronavirüs önlemlerinde yoksulların problemlerini görmezden gelmeden onlara el uzatmayı seçti. Maske ve dezenfektan temin etmek de zorlanan ailelere ve bölgelere dağıtım yapılması, virüsün onlara bulaşmasını önlemek açısından son derece önemliydi. Devlet eliyle yapılan desteklere bu bağlamda yardımcı olan dernek, aynı zamanda çok sayıda kişinin yardımına da koşmuş oldu.

Umut Yolculuğu Derneği Koronavirüs Desteği

Koronavirüs 1 yılı aşkın süredir tüm dünyayı etkisi altına aldı. Ekonomik sorunlar, sosyal sorunlar ise baş göstermeye devam ediyor. Hayat mücadelesinde virüs bizlere, birbirimize destek olmanın ne kadar önemli olduğunu göstermiş oldu. Virüsten korunmak için yapılması gerekenler, adeta herkesin birbirini düşünerek hareket etmesini gerektirdi.

Umut Yolculuğu Derneği ise kurulduğu günden bu yana, başka insanları düşünerek yola çıkıyor. Dezavantajlı olan grupların yanında olmak, her bölgeye ulaşmak ilk yapılması gerekenler arasında. Korona virüs desteği ile büyük ölçüde yardıma muhtaç olan insanlara yardım edilmesi sağlandı. Ancak korona, normal şartlarda hayatını standart şeklide idame ettiren insanların da ekonomik anlamda zorlanmasına yol açtı. Ekonomik sorunlar, istihdam problemi ve çok daha fazlası dernek aracılığı ile çözüme kavuşturuldu.

Koronavirüs’ün sağlık mağdurlarının yanı sıra ekonomik mağdurlarının da yanındayız!

Koronavirüs Yardım Kampanyaları

Umut Yolculuğu Derneği tarafından oluşturulan yardım kampanyaları, çok sayıda ailenin gıda yardımı, maske yardımı, dezenfektan yardımı ile hayatlarına daha sağlıklı şekilde devam etmesi için yapılmıştır. Oluşturulan kampanyalar başta Türkiye olmak üzere, dünya üzerinde ihtiyaç sahibi olan her bölge için geçerlidir. Yardım ellerinin birleşmesi ile aslında büyük bir iyilik yolculuğu oluşturup, insanların hayatlarına daha sağlıklı devam etmeleri desteklenmiştir. Bunun için kampanyalara destek olan çok sayıda gönüllü ile Koronavirüs yardımı Umut Yolculuğu Derneği mücadelemize devam edebiliyoruz.

Binlerce kişiye ulaştırılan gıda yardımı ve hijyen malzemeler ile korona mücadelesine destek oluyoruz.

 

Bağış yapmak ister misin? Online Bağış
Başa Dön
7/24 Destek +90 536 286 11 38
Bağış Sepetim
0